NAJVÝHODNEJŠIA forma úhrady je BANKOVÝ PREVOD na účet Tatra banky SK7211000000002948048040. Pri každej takto uhradenej objednávke získate DARČEK NAVYŠE a to 3% zo sumy objednávky vo forme niektorého z objednaných produktov (pribalíme Vám grátis nad rámec objednávky). Ako VS použite prosím číslo objednávky. Informácie k tomto spôsobu úhrady (ak si ho vyberiete), Vám budú zaslané aj samostatným e-mailom po ukončení objednávky. Vaša objednávka bude pripravená a odoslaná na druhý pracovný deň po pripísaní prostriedkov na náš účet v Tatra banke. Platba prevodom na účet je bezplatná + získate vyššie spomenutý DARČEK.

Ďalšia možnosť úhrady je PLATBA PLATOBNOU KARTOU prostredníctvom oficiálneho a bezpečného terminálu CardPay Tatra banky. Platba kartou je bezplatná.

Máte tiež možnosť úhrady vašej objednávky spôsobom HOTOVOSŤ alebo DOBIERKA. To znamená, že objednávku vo forme zásielky uhradíte na pošte, alebo kuriérovi, najčastejšie v hotovosti. Dobierka je spoplatnená sumou 0,50€.

Pri osobnom doručení pre PSČ 90301, alebo osobnom vyzdvihnutí v našej predajni ŠPAJZKA je možná úhrada zásielky aj v hotovosti voči bločku z pokladnice, prípadne platobnou kartou, alebo mobilnou aplikáciou v telefóne.

Štandardne a automaticky zasielame faktúru k objednaným produktom elektronicky. Ak požadujete faktúru priložiť k tovaru aj v papierovej podobe, zaškrtnite prosím možnosť priložiť faktúru aj v tlačenej podobe v kroku "Poštovné" v spodnej časti, nad súhlasom s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov.

Sledujte nás na Facebooku