+421 911 323 363
OBCHODNÉ PODMIENKYDOPRAVAPLATBAVEĽKOOBCHODKONTAKTBLOG

NAJVÝHODNEJŠIA forma úhrady je BANKOVÝ PREVOD na účet Tatra banka SK7211000000002948048040. - pri každej takto uhradenej objednávke získate DARČEK NAVYŠE a to 5% zo sumy objednávky vo forme niektorého z objednaných produktov (pribalíme Vám nad rámec objednávky). Ako VS použite prosím číslo objednávky. Informácie k tomto spôsobu úhrady (ak si ho vyberiete), Vám budú zaslané aj samostatným e-mailom po ukončení objednávky. Vaša objednávka bude pripravená a odoslaná na druhý pracovný deň po pripísaní prostriedkov na náš účet v Tatra banke. Platba prevodom na účet je bezplatná + získate vyššie spomenutý DARČEK.

Ďalšia možnosť úhrady je PLATBA PLATOBNOU KARTOU prostredníctvom oficiálneho a bezpečného terminálu CardPay Tatra banky. Platba kartou je bezplatná.

Máte tiež možnosť úhrady vašej objednávky spôsobom DOBIERKA. To znamená, že objednávku vo forme zásielky uhradíte na pošte, alebo kuriérovi, najčastejšie v hotovosti. Dobierka je spoplatnená podľa cenníka Slovenskej pošty sumou 0,50€.

Pri osobnom doručení pre PSČ 90301, alebo osobnom vyzdvihnutí v našej predajni ŠPAJZKA je možná úhrada zásielky aj v hotovosti voči bločku z pokladnice, prípadne platobnou kartou, či mobilnou aplikáciou.

Štandardne a automaticky zasielame faktúru k objednaným produktom elektronicky. Ak požadujete faktúru priložiť k tovaru aj v papierovej podobe, zaškrtnite prosím túto možnosť v kroku "04 Poštovné" v spodnej časti, nad súhlasom s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov.