+421 911 323 363
OBCHODNÉ PODMIENKYDOPRAVAPLATBAVEĽKOOBCHODKONTAKTBLOG

Možnosť nákupu s veľkoobchodnou zľavou od 16% do 35%


Zaregistrujte sa ako FIRMA, zadajte vaše IČO a získate svoju veľkoobchodnú zľavu. Ceny s veľkoobchodnou zľavou a prípadnou akciovou zľavou uvidíte po autorizácií vašej registrácie (max. do 24 hodín) a po následnom prihlásení sa na svoj účet. (pri produktoch v e-shope zobrazujeme pre veľkoobchod len AKCIOVÚ ZĽAVU, veľkoobchodná zľava je odpočítaná automaticky a nezobrazuje sa)

Tiež Vám ponúkame možnosť mať na zakúpenom produkte ETIKETU S VAŠIM LOGOM, s vaším motívom predajne, s čímkoľvek, čo Vám umožní predávať tieto produkty ako VLASTNÚ ZNAČKU s vlastným logom. Službu poskytujeme pri objednávke nad 100€ bez DPH bezplatne, počet balení nerozhoduje.

Objednávky, ktoré budú obsahovať etikety s vaším logom sa uhrádzajú vopred prevodom na účet, alebo platbou kartou.

Okrem štandardných balení ponúkaných na e-shope Vám tiež dokážeme zabaliť akékoľvek, aj neštandardné gramáže, napr.77g, 111g, čokoľvek čo potrebujete, lebo v tom vidíte výhodu. Podmienkou je len, že zabalenie požadovanej gramáže umožňuje samotný produkt a jeho veľkosť. Ak máte o túto službu záujem, píšte prosím: obchod@susene.sk, príp. volajte 0911 323 363.

Platba: bankový prevod vopred, platobná karta, hotovosť vopred

Doručenie: poštový kuriér, osobne - pri objednávke nad 90€ bez DPH uhradíme poštovné za vás. Pri hmotnosti nad 20kg poštovné individuálnou dohodou.

Podrobnosti nájdete v obchodných podmienkach.

Registrovať sa môžete aj cez tento link: VYTVORIŤ ÚČET   V prvom kroku vložte svoj e-mail (vytvorte si účet) v druhom vaše meno a heslo (zaregistrovať) a v treťom kroku adresu a informácie o spoločnosti. Registráciu vám najneskôr do 6 hod potvrdíme a po prihlásení budete pri produktoch vidieť svoje veľkoobchodné ceny a zľavy. Akékoľvek info na: zakaznik@vazimsita.sk, alebo 0911 323 363.

VZOR etikiet s vlastným logom zákazníka - maloobchod:

Naše logo VÁŽIMSIŤA.sk je nahradené logom zákazníka - samostatná a bezplatná služba pre maloobchod.

Balenie a distribúcia je v popise na etikete bez zmeny. Žiadajte viac informácií: zakaznik@vazimsita.sk